Realistyczne wizualizacje produktów wykorzystywane w katalogach i na stronach internetowych marek to współcześnie nie tylko domena projektantów wnętrz, architektów i deweloperów. Z możliwości, jakie oferują wizualizacje coraz częściej korzystają też inne branże, niekoniecznie związane z wnętrzarstwem. Dobrze przygotowana wizualizacja produktu oddaje jego obraz wyjątkowo realistycznie, ale jednocześnie wyraża więcej niż klasyczna fotografia produktowa. Umieszczenie produktu w kontekście, wykorzystanie naturalnego światła i skupienie na otoczeniu, a nie pojedynczym produkcie to tylko niektóre z elementów dobrych wizualizacji. Kto powinien na nie postawić i jaki wpływ na promocję firmy mają dobrze przygotowane wizualizacje?

Czytaj dalej "W jakich branżach wizualizacja stanowi ważny element marketingu?"

Obecnie większość drukarni charakteryzuje się kompleksowością wykonania prac. Oferują nam one nie tylko wykonanie druku i oprawy, często zajmują się również projektowaniem, magazynowaniem czy transportowaniem prac. W trakcie wieloletnich działalności większość przedsiębiorstw tej branży wypracowała politykę indywidualnego klienta. Teraz każdy z nas, bez problemu może zamówić produkt dla siebie. Co drukarnie mają dla nas do zaoferowania?

Czytaj dalej "Drukarnia – co może nam zaoferować?"

Krówki weselne z naszym nadrukiem to niewielki, ale istotny, dodatek do każdego stołu na naszym weselu. To wspaniałe podziękowanie dla gości za ich obecność na przyjęciu, ale również uzupełnienie dekoracji stołu. W końcu możemy nadrukować na ich opakowaniu cokolwiek chcemy. Krówki weselne jako wspaniała dekoracja stołu Wypełnione rozmaitymi przysmakami stoły są zawsze starannie dostosowane do szczegółów tego wyjątkowego dnia. Krówki weselne z nadrukiem dodają stylu i sprawiają, że każde nakrycie od początku wygląda zjawiskowo. Możemy stworzyć nadruk w różnych stylach: od takiego, który nawiązuje do…Czytaj dalej „Krówki weselne z Twoim nadrukiem!”

W dzisiejszych czasach za sukcesem firmy stoi cała strategia działania, w tym umiejętnie zaprojektowana kampania marketingowa. Markę można promować w różnoraki sposób na wielu płaszczyznach. Coraz większe znaczenie ma zarówno employer branding jak i relacje z klientami i partnerami biznesowymi. Mądra firma potrafi zadbać o najdrobniejsze szczegóły w tym również o umiejętnie przygotowane spotkanie i poczęstunek dla gości. Krówki zapakowane w logo firmy zdobywają wielką popularność.  Nie dość że są pyszne i umilają atmosferę w trakcie spotkania z klientem, to dodatkowo kreują pozytywny wizerunek firmy….Czytaj dalej „Krówki firmowe z logo firmy – słodki poczęstunek podczas rozmowy z klientami.”

organizacja eventów

Wiele firm decyduje się na promowanie swojej firmy oraz produktu w wielu miejscach. Najczęstszym z nich jest galeria handlowa – w dzisiejszych czasach wiele osób uczęszcza codziennie na zakupy do wielu galerii. Dodatkowo, projekty większości centów handlowych posiadają miejsca, które idealnie wręcz nadają się na zorganizowanie spotkania z właścicielem lub przedstawicielem danej firmy. Produkty, które wiele firm ma nam do zaoferowania, są najczęściej nowoczesnymi elementami codziennego użytku, które dodatkowo posiadają większe możliwości. Galerie handlowe chętnie korzystają z wielu okazji, które mogą zapewnić większą ilość klientów…Czytaj dalej „Organizacja eventów w galerii handlowej”