najbardziej awaryjne marki laptopów

Na rynku elektronicznym obecne są zarówno cenione i wszystkim znane marki laptopów, jak i te, które niestety nie mają zbyt dobrej opinii. Negatywne odczucia użytkowników mogą wynikać z różnych aspektów – od nieładnej obudowy laptopów, aż po ich częstą awaryjność. Złe opinie o producentach laptopów nie biorą się jednak znikąd. Jakie laptopy najczęściej się psują? Wbrew pozorom wybranie 3 producentów, których notebooki psują się najczęściej, nie jest łatwe. W praktyce z biegiem lat każdy sprzęt elektroniczny ulega zużyciu, podobnie jak jego poszczególne komponenty. Istnieją jednak…Czytaj dalej „Najbardziej awaryjne laptopy”

firmowa skrzynka pocztowa

Firmy, które decydują się na wykupienie odpowiedniej usługi i korzystanie z własnej, firmowej skrzynki pocztowej prezentują się w oczach klientów czy potencjalnych partnerów biznesowych znacznie bardziej profesjonalnie, niż te korzystające z powszechnie dostępnych adresów e-mail. Sama skrzynka dostępna jest najczęściej w ramach wykupionej domeny, niezbędnej przy zakładaniu własnej strony internetowej. Biorąc pod uwagę jak ważny element promocji i budowania wizerunku w sieci stanowi dziś strona www, korzystanie z firmowej skrzynki pocztowej wydaje się naturalnym krokiem, choć wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy jak mocno wpływa…Czytaj dalej „Firmowa poczta znowu nie działa. Sprawdź, co możesz zrobić”

Zanim zaopatrzysz się w nowy laptop i zdecydujesz się ostatecznie wyrzucić swój stary sprzęt, warto wykonać kilka prostych kroków. Dzięki nim nie utracisz ważnych plików i nikt niepowołany nie zyska do nich dostępu. A gdy już je wykonasz, dowiedz się, gdzie należy oddawać zużyty elektrosprzęt.

Czytaj dalej "3 kroki, które warto wykonać, zanim wyrzucisz starego laptopa"
oprogramowanie rensomware warszawa

Oprogramowanie ransomware, inaczej nazywane szantażującym lub wymuszającym okup jest rodzajem niezwykle szkodliwego programu wykorzystywanego najczęściej w przestępczości internetowej. Sama nazwa powstała w skutek połączenia ze sobą słów „ransom” co po angielsku oznacza „okup” oraz „software”, które oznacza „oprogramowanie”.

Czytaj dalej "Czym jest oprogramowanie ransomware?"

serwis komputerowy

W zależności od wykonania zadania, każda usługa ma swoją cenę. Począwszy od tego, że zadania takie obejmowane są specjalnymi umowami, ceny są ustalane według różnych kryteriów. Każda firma posiada swój własny cennik, jednak ceny usług bywają nieco zbliżone do siebie. Warto wymienić podstawowe usługi, z jakich możemy skorzystać, gdy nawiążemy współpracę z zewnętrzną firmą IT. Cenniki najczęściej dzielone są na pojedyncze usługi i na te dotyczące stałej współpracy.

Czytaj dalej "Na czym polega outsorcing IT i ile kosztuje?"