Serwis IT

Wybór serwisu komputerowego to niezwykle ważna kwestia, która dotyczy sprawności działania sprzętu komputerowego zarówno w domu jak i firmie. W przypadku wystąpienia usterki, popsute urządzenia należy dostarczyć do firmy zajmującej się jego naprawami. Często dochodzi jednak do sytuacji, w której użytkownik nie ma czasu na osobiste dostarczenie sprzętu. Co zrobić w takiej sytuacji? Z pomocą przychodzą mobilne serwisy komputerowe, które oferują dojazd do klienta. Serwis komputerowy z dojazdem do klienta – jak to działa? Tego typu rozwiązanie jest innowacją w branży informatycznej oraz cieszy się…Czytaj dalej „Dlaczego warto wybrać serwis informatyczny z dojazdem?”

Archiwizacja dokumentów

Archiwizacja danych jest to istotny proces działalności firmy, który polega na przechowywaniu ważnych (z punktu widzenia zarządzania przedsiębiorstwem) informacji na zwykłych kartkach papieru składowanych i przechowywanych w bezpiecznym miejscu, do którego dostęp mają tylko osoby do tego upoważnione lub na różnego typu pamięciach masowych, do których zaliczamy: dysk twardy, pamięć taśmową, dyskietkę, płyty CD, karty pamięci, pamięć SSD i pamięć USB.

Czytaj dalej "Usługi outsorcingowe"

Możemy śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że księgowość chyba tak naprawdę każdej osobie, która nie zna się na niej jest odbierana bardzo negatywnie. Księgowość nie jest bardzo uważana za coś bardzo przyjemnego. Nie chcemy z reguły nawet o niej opowiadać. Prowadzenie księgowości, rachunkowość w firmie czy też biuro rachunkowe są odbierane jako czynności bardzo, ale to bardzo nudne. Dzieci, które mają w rodzinie na przykład matkę, która z zawodu jest księgową zwykle nie mają zbyt dużo do opowiadania w szkole o zawodzie swojej matki. Rachunkowość bez tajemnic…Czytaj dalej „Rachunkowość nie musi być skomplikowana”