Krówki firmowe z logo firmy – słodki poczęstunek podczas rozmowy z klientami.

Categories Marketing i promocja

W dzisiejszych czasach za sukcesem firmy stoi cała strategia działania, w tym umiejętnie zaprojektowana kampania marketingowa. Markę można promować w różnoraki sposób na wielu płaszczyznach. Coraz większe znaczenie ma zarówno employer branding jak i relacje z klientami i partnerami biznesowymi. Mądra firma potrafi zadbać o najdrobniejsze szczegóły w tym również o umiejętnie przygotowane spotkanie i poczęstunek dla gości.

Krówki zapakowane w logo firmy zdobywają wielką popularność.  Nie dość że są pyszne i umilają atmosferę w trakcie spotkania z klientem, to dodatkowo kreują pozytywny wizerunek firmy. Dzięki tak niewinnemu zabiegowi, nasza firma kojarzy się interesantowi z przyjazną, profesjonalną i godną zaufania instytucją.

Dlaczego krówki z logo są tak bardzo skuteczne?

Nie bez powodu coraz więcej przedsiębiorstw wykorzystuje słodycze z logo w swoich kampaniach marketingowych. To niezwykle łatwy i skuteczny sposób na utrwalenie relacji i promowanie swojego wizerunku. Krówki reklamowe niezaprzeczalnie działają, ponieważ większość osób przecież uwielbia te słodycze i z chęcią po nie wyciąga rękę.

Nawet jeżeli ktoś jest obecnie na diecie na pewno z przyjemnością sięgnie po małą, niewinną krówkę, która dodatkowo jest tak zgrabnie zapakowana. Idealnie, jeżeli klient zabierze ze sobą krówkę i nieświadomie wypromuje markę wśród innych. Jest to więc jeden z niewielu „gadżetów” reklamowych, które sprawdzą się w przypadku każdego przedsiębiorstwa.

Krówki firmowe są tym elementem, które umilają atmosferę w trakcie spotkania z klientem działają na jego podświadomość. Interesant siła rzeczy poczuje się komfortowo, swobodnie, co sprzyja nawiązywaniu współpracy i prowadzonym negocjacjom.

Słodycze z logo zyskują na popularności

Wiele firm stawia na krówki reklamowe i ma to ogromne uzasadnienie. Oczywiście wiele osób powie, że w działaniach marketingowych można wykorzystać różnego rodzaju słodycze, które mogą cechować się różnym smakiem i wyglądem. Zdarzają się takie rozwiązania, które kształtem i swoją teksturą pasują do kolorystyki i specyfiki firmy. Jednak należy to bardzo dobrze przemyśleć i dopasować do indywidualnych potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Wszystkie słodycze z czekolady mogą się rozpuścić lub nawet zbieleć pod wpływem wysokiej temperatury, a taka sytuacja wpłynęłaby bardzo negatywnie na wizerunek firmy. Wiele produktów ma krótki termin ważności, na co również należy uważać.

Dlatego krówki z logo wydają się być najlepszym rozwiązaniem, ponieważ są one wygodne i podzielne, przez dłuższy czas się nie psują, a ich opakowanie bardzo łatwo spersonalizować na potrzeby konkretnej firmy. Nie są również kłopotliwe podczas ich transportu czy też wręczania. To właśnie te wszystkie zalety decydują o tym, że to tak często wybierane rozwiązanie, praktyczne i efektywne w trakcie spotkań z klientem.

krówki reklamowe

Na co zwrócić uwagę kupując krówki reklamowe?

Kiedy wybieramy słodycze reklamowe musimy się najpierw zastanowić nad wyborem konkretnego producenta. Słodkości mają o nas dobrze świadczyć i reprezentować naszą markę, więc dobrze zainwestować w te najwyższej jakości. Bardzo wiele osób uważa, że cukierek to tylko cukierek,a  to bardzo mylne podejście. Wbrew pozorom naprawdę łatwo zauważyć różnicę pomiędzy produktem wysokiej jakości, a budżetowy rozwiązaniem. Taki łakoć powinien być odpowiednio słodki i trafiać do większości gustów smakowych, jednocześnie musi mieć konsystencję, która nie ulegnie szybkiemu zdeformowanie pod wpływem zmiany temperatury.