Krówki weselne z Twoim nadrukiem!

Categories Marketing i promocja

Krówki weselne z naszym nadrukiem to niewielki, ale istotny, dodatek do każdego stołu na naszym weselu. To wspaniałe podziękowanie dla gości za ich obecność na przyjęciu, ale również uzupełnienie dekoracji stołu. W końcu możemy nadrukować na ich opakowaniu cokolwiek chcemy.

Krówki weselne jako wspaniała dekoracja stołu

Wypełnione rozmaitymi przysmakami stoły są zawsze starannie dostosowane do szczegółów tego wyjątkowego dnia. Krówki weselne z nadrukiem dodają stylu i sprawiają, że każde nakrycie od początku wygląda zjawiskowo. Możemy stworzyć nadruk w różnych stylach: od takiego, który nawiązuje do zaproszeń, aż po spójność z dekoracjami stołów. W końcu wesele to doskonała okazja do delektowania się smakiem luksusu – aż po najdrobniejsze szczegóły.

Dzieci uwielbiają jadalne dekoracje stołowe. Dzięki temu, że na każdego malucha będzie czekała kolorowa krówka z nadrukiem łatwiej będzie je przekonać, aby grzecznie się zachowywały i zjadły obiad.

Krówki weselne świetnie sprawują się podczas samego przyjęcia, ale działają także jako przypomnienie o całej ceremonii. To spersonalizowany prezent, który zachwyci wszystkich gości. Kiedy następnego dnia będą je zjadali na pewno przypomną sobie ten ekscytujący dzień.

Krówki weselne jako podziękowanie dla gości

Nasi goście przyjeżdżają z daleka, aby świętować z nami ten wyjątkowy dzień. Poświęcają swój czas, przygotowują się, szukają idealnego prezentu. Za to wszystko należy im się podziękowanie.

Krówki weselne to świetne podziękowanie dla gości i idealnie się w tym sprawdzają. To pyszne słodycze, które smakują każdemu. Każdy cukierek jest zapakowany w osobny papierek, wiec łatwo jest zabrać je na wynos. Co więcej dzięki temu, że są podzielne i niedrogie, nie zrujnują one naszego budżetu. Każda para młoda wie, że koszty wesela łatwo się mnożą, więc każdą złotówkę oglądamy dwa razy.

Jednocześnie krówki weselne możemy spersonalizować. Na każdej z nich możemy napisać, że dziękujemy za obecność i towarzystwo naszych gości. Nie będziemy musieli się już martwić przygotowaniem karnecików lub innych form podziękowań dla gości weselnych.

Krówki z nadrukiem – proste rozwiązanie!

Tworzenie własnych, spersonalizowanych słodyczy z odpowiednią firmą jest niezwykle proste. Krowki24.pl oferują szeroką gamę opakowań, które możemy spersonalizować. Możemy też zaprojektować własną grafikę i stworzyć cudowną rzecz, którą będziemy rozdawać naszym gościom w dniu naszego ślubu. W dobrych sklepach znajdziemy ofertę z pełną gamą kolorów, tak, że możemy uzyskać pełną personalizację naszego projektu.

Zawsze wybierajmy słodycze, które są produkowane z surowców najwyższej jakości. Najlepsze będą krówki, które nie zawierają środków konserwujących. Słodycze, które tak kochamy opierają się na recepturze z 1921 roku. Pomimo wielu zmian, krówki wciąż smakują najlepiej, kiedy są wykonywane właśnie tą tradycyjną metodą.

Dlaczego właśnie krówki?

Krówki mają wiele zalet. Są podzielne i bez problemu możemy zamówić ich więcej. Dzięki temu jeżeli zdarzą się nam niespodziewani goście, lub jakieś słodycze zaginą, mamy pewność, że starczy dla każdego. Jednocześnie jeżeli zostanie nam ich trochę to z przyjemnością sami je zjemy lub rozdamy znajomym.

Krówki to idealne rozwiązanie, ponieważ nie zawierają czekolady. Słodycze z jej zawartością wiążą się z dużym ryzykiem. W pierwszym momencie czekoladowe serca wydają się świetnym pomysłem, jednak jeżeli w drodze do nas, na sali weselnej lub w jakimkolwiek innym momencie temperatura będzie zbyt wysoka to zostaną po nich tylko niekształtne plamy. Pamiętajmy więc, żeby zawsze wybierać rozwiązania bez czekolady.