Flagi – gdzie je kupić?

Categories Ogólne Informacje

Wydawać by się mogło, że temat flag ogranicz się tylko do eksponowania barw różnych narodów. Firmy produkujące tego typu rzeczy mają oczywiście w swoim asortymencie flagi wszystkich państw. Nie ograniczają się jednak tylko do tego zagadnienia. Proporce mogą mieć różne przeznaczenie, szeroki jest również wybór akcesoriów do flag. Dostępne są maszty, stojaki flagowe wewnętrzne i zewnętrzne. Jest też cała masa gadżetów dla kibiców w każdej dyscyplinie sportowej. Rynek producentów nieustannie szuka nowych rozwiązań.

Dostępność wielu rodzajów flag

Bardo pomocna jest funkcja reklamowa, którą może spełniać flaga. Możemy zamówić proporzec naszej firmy z logiem, istnieje też możliwość zakupu masztu do zamontowania przed siedzibą firmy. Można też pokusić się o nieduże flagi gabinetowe przeznaczone do ozdabiania biurka. Możemy dzięki temu wspomóc kampanię promocyjną w każdej dziedzinie. Mogą znaleźć się na fladze również reklamy konkretnych produktów. Jest też oferta flag na rozmaite święta kościelne. Oczywiście akcesoria dla kibiców znajdują się bardzo wysoko wśród oferowanego asortymentu. Popularne proporczyki na samochody wykonywane są z najlepszych materiałów. Mamy możliwość zamówienia flagi na każdą niemal okazję. Może to być proporzec miasta lub ulubionego klubu piłkarskiego. Dostępne są również akcesoria niezbędne do przeprowadzania wyborów takie jak urny.

Jak wywieszać flagę narodową?

Istnieją dwa ważne święta, z których okazji wywiesza się flagę narodową. Narodowe Święto Niepodległości obchodzone 11 listopada oraz Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej świętowany 2 maja. Przy okazji tych obchodów prezentujemy flagi. Nie zawsze tak jak powinniśmy są, bowiem pewne zasady. Stosowne przepisy mówią, co następuje:

  • Przede wszystkim musi być zachowana cześć i szacunek, czyli flaga jest czysta, niepodarta i w nie wyblakłych barwach.
  • Przy wywieszaniu w układzie pionowym, biel musi znajdować się po lewej stronie dla patrzącego. Ważne jest też by flaga nie dotykała ziemi.
  • Warto również pamiętać, że eksponowanie flagi z godłem przez osoby prywatne jest sporym błędem. Taki rodzaj flagi przysługuje wyłącznie polskim placówkom dyplomatycznym, portom, lotniskom oraz statkom handlowym, gdzie jest używana, jako bandera. Dopuszcza się ją także do używania przez wojsko, ale tylko poza granicami kraju lub w kontaktach z zagranicą.

flagi

Obszerny temat

Posiadanie flagi narodowej przydaje się przy okazji świąt państwowych. Należy jednak pamiętać o prawidłowym wywieszaniu barw z należnym im szacunkiem i godnością. Istnieje też wiele innych możliwości odnośnie flag. W profesjonalnej firmie możemy zaopatrzyć się w proporzec na każdą okazję, spełniający różne zadania. Może też zostać wykonany zgodnie z naszym własnym projektem.