Dlaczego warto dołączyć do klubu Oriflame?

Categories Społeczeństwo

Klub Oriflame to unikalna okazja na zdobycie doświadczenia w branży, która nieustannie rozwija się i właściwie nigdy nie traci na znaczeniu we współczesnej kulturze. Jako konsultantka Oriflame każdy ma okazję znaleźć tu ciekawą formę pracy dorywczej, którą z odpowiednim zaangażowaniem i odrobiną zawodowej odwagi można przekształcić w pełnowymiarową karierę. Oriflame daje członkom swojego klubu szansę na elastyczny czas pracy i pełną niezależność zawodową, jednocześnie oferując cały szereg korzyści i nagród wynikających z współpracy z marką. Dlaczego warto dołączyć do klubu Oriflame i na czym polega praca dla marki?

Korzyści z członkostwa w klubie Oriflame

Zdjęcia: gierzkiewicz.pl

Dołączając do klubu Oriflame stajesz się oficjalnie konsultantem marki, który już od momentu rejestracji może składać zamówienia dla siebie i swoich klientów oraz osiągać z tego tytułu odpowiednie przychody. Dołączając do klubu Oriflame i pracując aktywnie jako konsultant zyskujesz dostęp do 20% zniżki na całą ofertę oraz Programu Witamy, który daje szansę na nagrody za zamówienia w trzech pierwszych katalogach. Konsultanci, którzy dobrze radzą sobie z zamówieniami i regularnie zwiększają swoją sprzedaż zyskują dodatkowo wiele zniżek na produkty i atrakcyjne bonusy z Programu Bonus dla Urody.

Korzyści z dołączenia do klubu Oriflame nie kończą się jednak na kwestiach materialnych. Budowanie tu kariery to jedna z niewielu okazji na rynku pracy, gdzie możesz całkowicie samodzielnie decydować o swoim czasie pracy i zaangażowaniu w sprzedaż, a tym samym w wysokość swoich zarobków. Dołączając do klubu masz szansę poznania wielu ciekawych ludzi z branży, którzy umożliwią Ci zdobycie wiedzy i poszerzą Twoje horyzonty! Oriflame każdego roku organizuje dla swoich konsultantów cały szereg spotkań i podróży biznesowych, a ich wyjazdy skoncentrowane są nie tylko na nauce i rozwijaniu nowych umiejętności przydatnych w pracy z Oriflame, ale też umożliwieniu poznawania nowych kultur i zwyczajnego, turystycznego zwiedzania.

Kariera w Oriflame

Pierwszy etap działania w klubie Oriflame to praca konsultanta, który rozdając katalog wśród rodziny, znajomych i otoczenia zyskuje klientów i zamówienia. To jednak nie jedyny sposób na to, by zarabiać i budować własną karierę w branży! Każdy konsultant ma prawo do zapraszania do klubu Oriflame nowych członków, tworząc w ten sposób własny zespół i jako jego lider zarabiać więcej wraz z rozwojem zespołu i wzrostem jego ogólnej sprzedaży. Konsultanci, którzy działają aktywnie w ramach tworzenia własnej sieci sprzedaży mogą awansować na pozycje Managera lub Dyrektora Sprzedaży, z którymi wiążą się oczywiście dodatkowe dochody i przywileje.

Zarabianie z Oriflame

Jednym z pierwszych dużych plusów współpracy z Oriflame jest fakt, że marka nie ogranicza dostępu do ciekawej kariery właściwie nikomu! Możliwość rejestracji konta w klubie Oriflame jest dostępna już od 16 roku życia i otwarta dla każdego, kto chce znaleźć ciekawe i dostosowane do swoich możliwości źródło dodatkowego dochodu. Oriflame to doskonały sposób na pierwszą pracę dla młodych studentów czy licealistów, którzy chcą uniezależnić się finansowo od rodziców, ale też dla matek które nawet przebywając przez cały dzień ze swoją pociechą nie chcą do końca rezygnować z kariery. Nie interesuje Cię praca dorywcza? Postaw na program rozwoju z marką i zdobywaj kolejne szczeble kariery aż do poziomu Dyrektora Sprzedaży, na którym Oriflame może stanowić jedyne, niezależne i naprawdę dobre źródło Twoich dochodów.