Moja pierwsza bransoletka Pandora

Categories Uroda
biżuteria pandora

Bransoletki Pandora podbiły serca milionów kobiet na całym świecie – i nic w tym dziwnego.

Bogate kolekcje pięknych charmsów i ozdobnych bransoletek zachęcają do oddania się nowemu hobby, jakim jest kolekcjonowanie nowych zawieszek. Zanim jednak zaczniesz swoją przygodę z Pandorą, sprawdź, dlaczego warto.

Czy kolekcjonowanie charmsów jest oryginalne?

Charmsy możesz łączyć w niemalże dowolny sposób, jakiego nie spotkasz u nikogo innego. Jest to co prawda coraz bardziej popularne hobby, niemniej jednak każda bransoletka zawsze będzie unikatowa – będzie składała się z różnych zawieszek, podarowanych na różne okazje i niemal z każdą z nich będzie wiązała się inna, wyjątkowa historia.

Wpadnij w pasję kolekcjonowania

Zamiłowanie do zbierania to cecha, jaką odznacza się większość z nas. Charmsy, zaspokajają potrzebę gromadzenia interesujących dla nas rzeczy, a do tego mogą przekładać się na stworzenie swoistej więzi, jaka powstaje pomiędzy osobami mającymi to samo hobby.

Wartość sentymentalna

Na ogół cała historia zaczyna się od otrzymania pierwszego elementu w prezencie. A jak wiemy, prezenty na ogół dostajemy przy szczególnych okazjach i od ważnych dla nas osób. Dlatego też charmsy mogą szybko stać się wyjątkową formą pamiętnika, noszonego codziennie na ręku i przypominającego o najważniejszych chwilach i osobach.

Biżuteria Pandora – od czego zacząć?

Podstawą na pewno jest bransoletka. Chodzi o to, żeby móc dobierać do niej później rozmiary charmsów, które różnią się w zależności od kolekcji. Każdy element, jaki chcesz dobrać do swojej bransoletki, ma określone oznaczenia, dzięki którym można go z powodzeniem dobrać do innych. Warto się tym kierować, szczególnie na początku, by nie popełnić dosyć kosztownego błędu.

Jak dobrać idealny rozmiar bransoletki?

Podstawą jest oczywiście zmierzenie obwodu nadgarstka, a także ustalenie, czy chcesz zapełnić całą bransoletkę, czy też chcesz na niej nosić zaledwie kilka charmsów. Ma to znaczenie m.in. dlatego że bransoletka podczas użytkowania potrafi się delikatnie rozciągnąć (na ogół jednak nie więcej niż o 1 cm). Na ogół zatem bierze się bransoletkę o rozmiarze wynoszącym wymiar nadgarstka + 1-2 cm.

Najważniejsze elementy bransoletki

Do tych elementów, na które zwracamy największą uwagę, należą charmsy, lecz tutaj będzie mowa o kilku innych drobiazgach, dzięki którym Twoja kolekcja będzie trzymać się zawsze na miejscu i będzie wyglądać po prostu świetnie.

Klipsy – dzięki nim możesz zadbać o porządek na Twojej bransoletce. Pozwalają one podzielić bransoletkę na kilka części i w każdej z nich stworzyć mini kompozycję, która złoży się na odbiór całości.

Zawieszki – charmsy od Pandory dzielą się na zwykłe i wiszące. Uzupełnienie kolekcji kilkoma zawieszkami pozwoli uatrakcyjnić kompozycję.

Łańcuszki zabezpieczające – nie są one tylko elementem dekoracyjnym. Wyglądają one pięknie, lecz ich zadaniem jest przede wszystkim zabezpieczenie bransoletki przed odpięciem się i zagubieniem.

biżuteria

Bogactwo kolekcji biżuterii Pandora

Biżuteria Pandora ME – idealna dla początkujących. Jest tak dlatego, że zawieszki są bardzo delikatne, neutralne, a do tego da się je nakładać na co najmniej dwa rodzaje bransoletek! Poza tym atrakcyjna jest ich również cena, która na ogół nie przekracza 80 zł. Jest to doskonały wybór dla wszystkich pań, które wahają się przed rozpoczęciem kolekcjonowania właśnie z uwagi na cenę.

Oferujemy również inne rodzaje kolekcji, np. zawieszki z motywami Harry’ego Pottera, Reflexions, czy też kolekcję motywów Disneya. Każda z nich spodoba się zupełnie innej kobiecie i to jest najpiękniejsze – bransoletki Pandora mają szansę trafić praktycznie do każdej z nas.