Koszula do biura nie musi być nudna!

Categories Produkty i towary
hurtownia odzieży wólka kosowska

Biurowy dress code wymaga od ciebie noszenia ubrań, które są nie tylko eleganckie, ale także nudne. Nie jest to ulubiony obowiązek kobiet, jednak w łatwy sposób można zachować biurowe standardy i jednocześnie urozmaicić swój wygląd. Sklepy coraz częściej proponują w swojej ofercie koszule, które przełamują przewidywalność naszego ubioru i sprawiają, że pojęcie stroju biurowego nabiera całkiem nowego znaczenia.

Zaszalej z kolorem

Kto powiedział, że eleganckie stroje składają się wyłącznie z białych koszul? Oczywiście do tej roli jedne kolory nadają się lepiej niż inne, jednak mimo wszystko powinniśmy zostać otwarci na inne propozycje i możliwości. Granatowa lub czerwona koszula także jest elegancka, chociaż bez wątpienia wygląda nieszablonowo, szczególnie u osób, których karnacja wręcz wymaga wykorzystywania innych kolorów niż biały.

Fason

Pewnie pamiętasz, jeszcze z czasów szkolnych, galowe koszule, które nie pasowały do niczego, a na dodatek wyglądało się w nich brzydko. Nie były one uszyte z myślą o nadaniu figurze odpowiednich kształtów, dlatego też takie bluzki źle nam się kojarzą. Obecnie mamy jednak bardzo duży wybór przeróżnych krojów i bez problemu dopasujemy odpowiedni do swojej figury. Pozwoli nam to polubić nawet zwykłą, białą koszulę.

Wzory dodadzą ci oryginalności

Nie musisz w pracy rezygnować z oryginalności, możesz stworzyć ciekawy zestaw nie łamiąc przy tym dress code’u. Eksperymentuj i przełamuj nudę, bo masz naprawdę bardzo dużo opcji do wyboru. Możesz wybrać bluzkę, która pomimo swojego białego koloru posiada guziki i niewielkie kwiatowe wzorki w ciemnych barwach.

hurtownia odzieży wólka kosowska
lema24.pl

Ten kontrast ci się przyda, a jednocześnie nie będzie się wyróżniał aż tak bardzo przy ciemnej spódnicy, dzięki czemu twoja oryginalność nie będzie rażąca. Nie powinniśmy zapomnieć także o klasycznych groszkach, które bez względu na użyte w koszuli barwy, dodadzą naszej stylizacji charakteru i wyróżnią nas na tle innych osób.

Kobiety mające trochę więcej odwagi i chęci do eksperymentów powinny spróbować wybrać koszulę z bardziej rzucającymi się w oczy wzorami. Mogą one być dwa razy większe niż guzik koszuli, ale za to występować na jej całej powierzchni. Jeżeli nie musisz zachować zbyt wielkiej powagi w pracy, możesz spróbować ubrać białą koszulę z kotami. Bez wątpienia poprawi ona humor tobie i innym pracownikom biura.

Małe różnice, duży efekt

Koszula jest koszuli nierówna. Różnice polegają często na posiadaniu lub nieposiadaniu guzików i kołnierzyka. Charakterystyczne może być także wykończenie przy szyi, które – w zależności od wybranego modelu –- nie zawsze odsłania nasz dekolt. Interesujące są propozycje koszul z wiązaniami przy szyi, sprawiają one, że biurowy strój nie jest ani trochę nudny.