Bezpieczny i oszczędny wózek widłowy

Categories Motoryzacja
maly-widlak

Wózek widłowy jest niezwykle ważnym elementem wielu firm. Dużych i małych magazynów, rozmaitych przedsiębiorstw. Długo by wymieniać. Jeśli chodzi o magazyny i firmy produkcyjne, taki sprzęt jest podstawą do ich funkcjonowania. Potrzebnym do rozwożenia towaru do danych sektorów czy ładowania ciężarówek. Jest wiele zastosowań. Wózki muszą być przystosowane do ciągłego użytkowania. Niezawodne i łatwe w serwisowaniu. Jednymi z najlepszych na rynku, są wózki widłowe Linde. Sprawdźmy ich największe zalety.

Dostępność i innowacyjność

Firma Linde posiada swoje zakłady 9 zakładów produkcyjnych w najważniejszych regionach świata.

Do tego dochodzi ogromna sieć sprzedaży i biur w ponad 100 krajach. Te liczby robią wrażenie. Ciekawostką historyczną jest fakt, że 1985 roku firma wypuściła serię 351, która zrewolucjonizowała branże wózków widłowych. Mamy, więc do czynienia ze sporym naciskiem na innowacyjność i dużą dostępność. Ciekawy design stał się charakterystyczny dla całej marki. Linde produkuje swoje wózki kierując się dbaniem o środowisko. Zarówno podczas produkcji, jaki i eksploatacji swoich produktów.

Co możemy znaleźć

Teraz należy przejść do tego, co najważniejsze, czyli do wózków widłowych Linde. Firma, oprócz design stawia na ergonomię. Ich maszyny są świetnie zoptymalizowane. Jakie zatem produkty nam oferują? Mamy do dyspozycji wózki spalinowe, elektryczne i ciężkie. Dostępne są również napędy LPG i Diesel. Już sam podział na takie kategorie jest dość spory. Do tej listy należy doliczyć jeszcze wózki magazynowe, wysokiego składowania. Kilka słów o osiągach.

W przypadku wózków elektrycznych i spalinowych, ich udźwig wacha się między 1400 a 8000 kilogramów. Zależy to od modelu i tego, do czego ma być przeznaczony. Jeśli chodzi o wysokie składowanie przedział wynosi 1000-2500 kilogramów.

Wózki zaprojektowane są z myślą o wygodzie operatora. Nie tylko wygodzie, najważniejsze jest bezpieczeństwo. Produkty oferowane przez Linde sprostają nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Oszczędnie i bezpiecznie. Jest to ważne dla firmy, która wyposaży się w ich produkty. Niemniej ważne jest dla operatora użytkującego maszynę.

uzycie-wozka-widlowego

Czy warto?

Jak w wielu różnych dziedzinach, konkurencja na rynku jest duża. Czy warto zakupić wózki widłowe Linde? Zdecydowanie tak. Łączą w sobie funkcjonalność, ergonomię i rewolucyjny design. Produkowane są z dbałością o środowisko naturalne. Największą zaletą tych wózków jest to, że poradzą sobie w każdej, nawet bardzo wymagającej sytuacji. Zawdzięczają to, temu jak są zaprojektowane. Przede wszystkim z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie operatora. Chodzi tu o system Linde Protector Frame. Co to dokładnie jest? Jest to strefa ochronna, powstała poprzez zintegrowanie kabiny operatora z ramą ochronną. Właśnie dzięki połączeniu innowacyjności i bezpieczeństwa, firma Linde jest jedną z wiodących marek wózków widłowych na świecie. W europie jest wręcz na pozycji lidera. Zdecydowanie warte polecenia.